AHP500JB-1R2
YageoYageo
AHP500JB-1R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP500JB-1R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 5W
Duomenų lapai: AHP500JB-1R2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AHP500JB-1R2 specifikacijos
Dalies numeris AHP500JB-1R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78455 pcs Duomenų lapas AHP500JB-1R2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHP
Atsparumas 1.2 Ohms Galia (vatais) 5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai 1.2DBBK
AHP500JB1R2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.2 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound