AHP500JB-0R3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP500JB-0R3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.3 OHM 5
Duomenų lapai: AHP500JB-0R3.pdf
  • Pranešimas
AHP500JB-0R3 specifikacijos
Dalies numeris AHP500JB-0R3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.3 OHM 5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108376 pcs Duomenų lapas AHP500JB-0R3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHP
Atsparumas 300 mOhms Galia (vatais) 5W
Paketas / dėžutė Axial, Box Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 300 mOhms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHP500JB-0R2
AHP500JB-0R2
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.2 OHM 5
Sandelyje: 102121 pcs
parsisiųsti: AHP500JB-0R2.pdf
RFQ
AHP500JB-0R36
AHP500JB-0R36
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.36 OHM