AHA80AFB-6R34
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA80AFB-6R34
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.34 OHM
Duomenų lapai: AHA80AFB-6R34.pdf
  • Pranešimas
AHA80AFB-6R34 specifikacijos
Dalies numeris AHA80AFB-6R34 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.34 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13002 pcs Duomenų lapas AHA80AFB-6R34.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Atsparumas 6.34 Ohms Galia (vatais) 80W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius M5 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.34 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor