AHA80AFB-2R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA80AFB-2R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.0 OHM 1
Duomenų lapai: AHA80AFB-2R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
AHA80AFB-2R specifikacijos
Dalies numeris AHA80AFB-2R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.0 OHM 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14635 pcs Duomenų lapas AHA80AFB-2R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Atsparumas 2 Ohms Galia (vatais) 80W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius M5 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA80AFB-2R32
AHA80AFB-2R32
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.32 OHM
Sandelyje: 13228 pcs
parsisiųsti: AHA80AFB-2R32.pdf
RFQ
AHA80AFB-2K67
AHA80AFB-2K67
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.67K OHM
Sandelyje: 12438 pcs
parsisiųsti: AHA80AFB-2K67.pdf
RFQ
AHA80AFB-2K74
AHA80AFB-2K74
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.74K OHM
parsisiųsti: AHA80AFB-2K74.pdf
AHA80AFB-2R26
AHA80AFB-2R26
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.26 OHM
parsisiųsti: AHA80AFB-2R26.pdf
AHA80AFB-2R15
AHA80AFB-2R15
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.15 OHM
parsisiųsti: AHA80AFB-2R15.pdf
AHA80AFB-2K94
AHA80AFB-2K94
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.94K OHM
parsisiųsti: AHA80AFB-2K94.pdf
AHA80AFB-2R05
AHA80AFB-2R05
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.05 OHM
parsisiųsti: AHA80AFB-2R05.pdf
AHA80AFB-2R1
AHA80AFB-2R1
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.1 OHM 1