AHA80AFB-1R4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA80AFB-1R4
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.4 OHM 1
Duomenų lapai: AHA80AFB-1R4.pdf
  • Pranešimas
AHA80AFB-1R4 specifikacijos
Dalies numeris AHA80AFB-1R4 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.4 OHM 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13251 pcs Duomenų lapas AHA80AFB-1R4.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1.4 Ohms Galia (vatais) 80W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius M5 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.4 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA80AFB-1R43
AHA80AFB-1R43
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.43 OHM