AHA80AFB-1K1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA80AFB-1K1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM
Duomenų lapai: AHA80AFB-1K1.pdf
  • Pranešimas
AHA80AFB-1K1 specifikacijos
Dalies numeris AHA80AFB-1K1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14009 pcs Duomenų lapas AHA80AFB-1K1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1.1 kOhms Galia (vatais) 80W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius M5 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.1 kOhms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA80AFB-1K21
AHA80AFB-1K21
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.21K OHM
Sandelyje: 14924 pcs
parsisiųsti: AHA80AFB-1K21.pdf
RFQ
AHA80AFB-1K05
AHA80AFB-1K05
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.05K OHM
Sandelyje: 13524 pcs
parsisiųsti: AHA80AFB-1K05.pdf
RFQ
AHA80AFB-1K15
AHA80AFB-1K15
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15K OHM
parsisiųsti: AHA80AFB-1K15.pdf
AHA80AFB-1K13
AHA80AFB-1K13
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13K OHM
parsisiųsti: AHA80AFB-1K13.pdf
AHA80AFB-1K
AHA80AFB-1K
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1K OHM 1%