AHA80AFB-10R
YageoYageo
AHA80AFB-10R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA80AFB-10R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 10 OHM 1% 80W
Duomenų lapai: AHA80AFB-10R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
54 pcs
  • Pranešimas
AHA80AFB-10R specifikacijos
Dalies numeris AHA80AFB-10R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 10 OHM 1% 80W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14789 pcs Duomenų lapas AHA80AFB-10R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Serija AHA
Atsparumas 10 Ohms Galia (vatais) 80W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Švino stilius Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA80AFB-110R
AHA80AFB-110R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 110 OHM 1
Sandelyje: 13039 pcs
parsisiųsti: AHA80AFB-110R.pdf
RFQ
AHA80AFB-105R
AHA80AFB-105R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 105 OHM 1
Sandelyje: 14051 pcs
parsisiųsti: AHA80AFB-105R.pdf
RFQ
AHA80AFB-10R7
AHA80AFB-10R7
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.7 OHM