AHA50AJB-91R
YageoYageo
AHA50AJB-91R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AJB-91R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 91 OHM 5% 50W
Duomenų lapai: AHA50AJB-91R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
AHA50AJB-91R specifikacijos
Dalies numeris AHA50AJB-91R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 91 OHM 5% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44821 pcs Duomenų lapas AHA50AJB-91R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 91 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor