AHA50AJB-5K1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AJB-5K1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.1K OHM
Duomenų lapai: AHA50AJB-5K1.pdf
  • Pranešimas
AHA50AJB-5K1 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AJB-5K1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 5.1K OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36335 pcs Duomenų lapas AHA50AJB-5K1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 5.1 kOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor