AHA50AJB-470R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AJB-470R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 470 OHM 1
Duomenų lapai: AHA50AJB-470R.pdf
  • Pranešimas
AHA50AJB-470R specifikacijos
Dalies numeris AHA50AJB-470R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 470 OHM 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46830 pcs Duomenų lapas AHA50AJB-470R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 470 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound