AHA50AJB-1R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AJB-1R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0 OHM 1
Duomenų lapai: AHA50AJB-1R.pdf
  • Pranešimas
AHA50AJB-1R specifikacijos
Dalies numeris AHA50AJB-1R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0 OHM 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40516 pcs Duomenų lapas AHA50AJB-1R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AJB-1K3
AHA50AJB-1K3
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.3K OHM
Sandelyje: 40264 pcs
parsisiųsti: AHA50AJB-1K3.pdf
RFQ
AHA50AJB-1R5
AHA50AJB-1R5
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.5 OHM 1
Sandelyje: 41667 pcs
parsisiųsti: AHA50AJB-1R5.pdf
RFQ
AHA50AJB-1R1
AHA50AJB-1R1
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
parsisiųsti: AHA50AJB-1R1.pdf
AHA50AJB-1K1
AHA50AJB-1K1
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-1K1.pdf
AHA50AJB-1R6
AHA50AJB-1R6
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.6 OHM 1
parsisiųsti: AHA50AJB-1R6.pdf
AHA50AJB-1R8
AHA50AJB-1R8
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.8 OHM 1
parsisiųsti: AHA50AJB-1R8.pdf
AHA50AJB-1R2
AHA50AJB-1R2
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.2 OHM 1