AHA50AJB-1K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AJB-1K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1K OHM 1%
Duomenų lapai: AHA50AJB-1K.pdf
  • Pranešimas
AHA50AJB-1K specifikacijos
Dalies numeris AHA50AJB-1K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1K OHM 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43989 pcs Duomenų lapas AHA50AJB-1K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1 kOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AJB-1K6
AHA50AJB-1K6
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.6K OHM
Sandelyje: 38571 pcs
parsisiųsti: AHA50AJB-1K6.pdf
RFQ
AHA50AJB-18R
AHA50AJB-18R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES CHAS MNT 18 OHM 5% 50W
Sandelyje: 40511 pcs
parsisiųsti: AHA50AJB-18R.pdf
RFQ
AHA50AJB-15R
AHA50AJB-15R
apibūdinimas: RES CHAS MNT 15 OHM 5% 50W
parsisiųsti: AHA50AJB-15R.pdf
AHA50AJB-1K1
AHA50AJB-1K1
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1K OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-1K1.pdf
AHA50AJB-1K2
AHA50AJB-1K2
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.2K OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-1K2.pdf
AHA50AJB-150R
AHA50AJB-150R
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 150 OHM 1
parsisiųsti: AHA50AJB-150R.pdf
AHA50AJB-16R
AHA50AJB-16R
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 16 OHM 1%
parsisiųsti: AHA50AJB-16R.pdf
AHA50AJB-1K3
AHA50AJB-1K3
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.3K OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-1K3.pdf
AHA50AJB-1K8
AHA50AJB-1K8
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.8K OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-1K8.pdf
AHA50AJB-180R
AHA50AJB-180R
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 180 OHM 1
parsisiųsti: AHA50AJB-180R.pdf
AHA50AJB-1K5
AHA50AJB-1K5
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.5K OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-1K5.pdf
AHA50AJB-160R
AHA50AJB-160R
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 160 OHM 1
parsisiųsti: AHA50AJB-160R.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus