AHA50AJB-0R36
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AJB-0R36
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.36 OHM
Duomenų lapai: AHA50AJB-0R36.pdf
  • Pranešimas
AHA50AJB-0R36 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AJB-0R36 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.36 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44344 pcs Duomenų lapas AHA50AJB-0R36.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 360 mOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 360 mOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AJB-0R3
AHA50AJB-0R3
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.3 OHM 1