AHA50AFB-6R
YageoYageo
AHA50AFB-6R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-6R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 6 OHM 1% 50W
Duomenų lapai: AHA50AFB-6R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AHA50AFB-6R specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-6R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 6 OHM 1% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39136 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-6R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 6 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1045 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AFB-6R04
AHA50AFB-6R04
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.04 OHM
Sandelyje: 28617 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-6R04.pdf
RFQ
AHA50AFB-6K65
AHA50AFB-6K65
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.65K OHM
Sandelyje: 35316 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-6K65.pdf
RFQ
AHA50AFB-6R34
AHA50AFB-6R34
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.34 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-6R34.pdf
AHA50AFB-6K98
AHA50AFB-6K98
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.98K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-6K98.pdf
AHA50AFB-6R49
AHA50AFB-6R49
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.49 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-6R49.pdf
AHA50AFB-6R65
AHA50AFB-6R65
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.65 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-6R65.pdf
AHA50AFB-6R19
AHA50AFB-6R19
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.19 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-6R19.pdf
AHA50AFB-6K19
AHA50AFB-6K19
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.19K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-6K19.pdf
AHA50AFB-6K81
AHA50AFB-6K81
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.81K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-6K81.pdf
AHA50AFB-6R81
AHA50AFB-6R81
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.81 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-6R81.pdf
AHA50AFB-6K34
AHA50AFB-6K34
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 6.34K OHM