AHA50AFB-3R
YageoYageo
AHA50AFB-3R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-3R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 3 OHM 1% 50W
Duomenų lapai: AHA50AFB-3R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AHA50AFB-3R specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-3R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 3 OHM 1% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38618 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-3R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 3 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1043 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AFB-3K65
AHA50AFB-3K65
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.65K OHM
Sandelyje: 29347 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-3K65.pdf
RFQ
AHA50AFB-3R3
AHA50AFB-3R3
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES CHAS MNT 3.3 OHM 1% 50W
Sandelyje: 36789 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-3R3.pdf
RFQ
AHA50AFB-3R24
AHA50AFB-3R24
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.24 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3R24.pdf
AHA50AFB-3K74
AHA50AFB-3K74
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.74K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3K74.pdf
AHA50AFB-3K92
AHA50AFB-3K92
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.92K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3K92.pdf
AHA50AFB-3R32
AHA50AFB-3R32
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.32 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3R32.pdf
AHA50AFB-3K83
AHA50AFB-3K83
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.83K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3K83.pdf
AHA50AFB-3R01
AHA50AFB-3R01
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.01 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3R01.pdf
AHA50AFB-3K57
AHA50AFB-3K57
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.57K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3K57.pdf
AHA50AFB-3R09
AHA50AFB-3R09
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.09 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3R09.pdf
AHA50AFB-3K48
AHA50AFB-3K48
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.48K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3K48.pdf
AHA50AFB-3R16
AHA50AFB-3R16
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 3.16 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-3R16.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus