AHA50AFB-2R
YageoYageo
AHA50AFB-2R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-2R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W
Duomenų lapai: AHA50AFB-2R.pdf
  • Pranešimas
AHA50AFB-2R specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-2R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29263 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-2R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 2 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1036 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AFB-2K74
AHA50AFB-2K74
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.74K OHM
Sandelyje: 32582 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-2K74.pdf
RFQ
AHA50AFB-2R32
AHA50AFB-2R32
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.32 OHM
Sandelyje: 34014 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-2R32.pdf
RFQ
AHA50AFB-2R26
AHA50AFB-2R26
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.26 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-2R26.pdf
AHA50AFB-2K87
AHA50AFB-2K87
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.87K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-2K87.pdf
AHA50AFB-2R15
AHA50AFB-2R15
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.15 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-2R15.pdf
AHA50AFB-2R05
AHA50AFB-2R05
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.05 OHM