AHA50AFB-26R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-26R7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 26.7 OHM
Duomenų lapai: AHA50AFB-26R7.pdf
  • Pranešimas
AHA50AFB-26R7 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-26R7 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 26.7 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33295 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-26R7.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 26.7 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 26.7 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor