AHA50AFB-1R1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-1R1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
Duomenų lapai: AHA50AFB-1R1.pdf
  • Pranešimas
AHA50AFB-1R1 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-1R1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36007 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-1R1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1.1 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.1 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AFB-1K96
AHA50AFB-1K96
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.96K OHM
Sandelyje: 32934 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-1K96.pdf
RFQ
AHA50AFB-1R24
AHA50AFB-1R24
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.24 OHM
Sandelyje: 36822 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-1R24.pdf
RFQ
AHA50AFB-1R
AHA50AFB-1R
apibūdinimas: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W
parsisiųsti: AHA50AFB-1R.pdf
AHA50AFB-1R27
AHA50AFB-1R27
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.27 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1R27.pdf
AHA50AFB-1R07
AHA50AFB-1R07
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.07 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1R07.pdf
AHA50AFB-1R15
AHA50AFB-1R15
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1R15.pdf
AHA50AFB-1R05
AHA50AFB-1R05
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.05 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1R05.pdf
AHA50AFB-1K91
AHA50AFB-1K91
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.91K OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1K91.pdf
AHA50AFB-1R13
AHA50AFB-1R13
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1R13.pdf
AHA50AFB-1R21
AHA50AFB-1R21
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.21 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1R21.pdf
AHA50AFB-1R18
AHA50AFB-1R18
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.18 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1R18.pdf
AHA50AFB-1R02
AHA50AFB-1R02
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.02 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-1R02.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus