AHA50AFB-1K3
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-1K3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.3K OHM
Duomenų lapai: AHA50AFB-1K3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
252 pcs
  • Pranešimas
AHA50AFB-1K3 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-1K3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.3K OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34320 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-1K3.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1.3 kOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.3 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AFB-1K18
AHA50AFB-1K18
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.18K OHM
Sandelyje: 28517 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-1K18.pdf
RFQ
AHA50AFB-1K47
AHA50AFB-1K47
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.47K OHM
Sandelyje: 33251 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-1K47.pdf
RFQ
AHA50AFB-1K33
AHA50AFB-1K33
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.33K OHM