AHA50AFB-15R
YageoYageo
AHA50AFB-15R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-15R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 15 OHM 1% 50W
Duomenų lapai: AHA50AFB-15R.pdf
  • Pranešimas
AHA50AFB-15R specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-15R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 15 OHM 1% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34561 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-15R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 15 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AFB-14R
AHA50AFB-14R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 14.0 OHM
Sandelyje: 34591 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-14R.pdf
RFQ
AHA50AFB-158R
AHA50AFB-158R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 158 OHM 1
Sandelyje: 28574 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-158R.pdf
RFQ
AHA50AFB-15R8
AHA50AFB-15R8
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 15.8 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-15R8.pdf
AHA50AFB-162R
AHA50AFB-162R
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 162 OHM 1
parsisiųsti: AHA50AFB-162R.pdf
AHA50AFB-15R4
AHA50AFB-15R4
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 15.4 OHM