AHA50AFB-11R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-11R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.0 OHM
Duomenų lapai: AHA50AFB-11R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
252 pcs
  • Pranešimas
AHA50AFB-11R specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-11R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.0 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32816 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-11R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 11 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 11 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AFB-11R5
AHA50AFB-11R5
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.5 OHM
Sandelyje: 36027 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-11R5.pdf
RFQ
AHA50AFB-127R
AHA50AFB-127R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 127 OHM 1
Sandelyje: 33080 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-127R.pdf
RFQ
AHA50AFB-10R7
AHA50AFB-10R7
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.7 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-10R7.pdf
AHA50AFB-11R8
AHA50AFB-11R8
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.8 OHM