AHA50AFB-10R2
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-10R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.2 OHM
Duomenų lapai: AHA50AFB-10R2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
252 pcs
  • Pranešimas
AHA50AFB-10R2 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-10R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.2 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28058 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-10R2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 10.2 Ohms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10.2 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AFB-100R
AHA50AFB-100R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
Sandelyje: 37917 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-100R.pdf
RFQ
AHA50AFB-118R
AHA50AFB-118R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 118 OHM 1
Sandelyje: 30424 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-118R.pdf
RFQ
AHA50AFB-10R
AHA50AFB-10R
apibūdinimas: RES CHAS MNT 10 OHM 1% 50W