AHA50AFB-0R15
YageoYageo
AHA50AFB-0R15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AFB-0R15
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 50W
Duomenų lapai: AHA50AFB-0R15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
252 pcs
  • Pranešimas
AHA50AFB-0R15 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AFB-0R15 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35877 pcs Duomenų lapas AHA50AFB-0R15.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 150 mOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1032 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound