AHA500FB-232R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA500FB-232R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 232 OHM 1
Duomenų lapai: AHA500FB-232R.pdf
  • Pranešimas
AHA500FB-232R specifikacijos
Dalies numeris AHA500FB-232R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 232 OHM 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80957 pcs Duomenų lapas AHA500FB-232R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHA
Atsparumas 232 Ohms Galia (vatais) 5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 232 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor