AHA25AFB-54R9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-54R9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 54.9 OHM
Duomenų lapai: AHA25AFB-54R9.pdf
  • Pranešimas
AHA25AFB-54R9 specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-54R9 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 54.9 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35966 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-54R9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 54.9 Ohms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 54.9 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor