AHA25AFB-2R
YageoYageo
AHA25AFB-2R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-2R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W
Duomenų lapai: AHA25AFB-2R.pdf
  • Pranešimas
AHA25AFB-2R specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-2R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41158 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-2R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 2 Ohms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1012 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA25AFB-2K94
AHA25AFB-2K94
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.94K OHM
Sandelyje: 41289 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-2K94.pdf
RFQ
AHA25AFB-2R05
AHA25AFB-2R05
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.05 OHM
Sandelyje: 35616 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-2R05.pdf
RFQ
AHA25AFB-2K67
AHA25AFB-2K67
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.67K OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-2K67.pdf
AHA25AFB-2R32
AHA25AFB-2R32
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.32 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-2R32.pdf
AHA25AFB-2R1
AHA25AFB-2R1
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.1 OHM 1
parsisiųsti: AHA25AFB-2R1.pdf
AHA25AFB-2K8
AHA25AFB-2K8
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.8K OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-2K8.pdf
AHA25AFB-2R26
AHA25AFB-2R26
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.26 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-2R26.pdf
AHA25AFB-2R15
AHA25AFB-2R15
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.15 OHM