AHA25AFB-250R
YageoYageo
AHA25AFB-250R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-250R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 250 OHM 1% 25W
Duomenų lapai: AHA25AFB-250R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
AHA25AFB-250R specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-250R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 250 OHM 1% 25W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27050 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-250R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 250 Ohms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1011 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 250 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound