AHA25AFB-15R4
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-15R4
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 15.4 OHM
Duomenų lapai: AHA25AFB-15R4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
AHA25AFB-15R4 specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-15R4 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 15.4 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35143 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-15R4.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 15.4 Ohms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15.4 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA25AFB-16R2
AHA25AFB-16R2
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 16.2 OHM
Sandelyje: 34377 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-16R2.pdf
RFQ
AHA25AFB-15R
AHA25AFB-15R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES CHAS MNT 15 OHM 1% 25W