AHA25AFB-11R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-11R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.0 OHM
Duomenų lapai: AHA25AFB-11R.pdf
  • Pranešimas
AHA25AFB-11R specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-11R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.0 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38208 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-11R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 11 Ohms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 11 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA25AFB-11R8
AHA25AFB-11R8
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.8 OHM
Sandelyje: 37387 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-11R8.pdf
RFQ
AHA25AFB-115R
AHA25AFB-115R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 115 OHM 1
Sandelyje: 33712 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-115R.pdf
RFQ
AHA25AFB-10R7
AHA25AFB-10R7
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 10.7 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-10R7.pdf
AHA25AFB-11R3
AHA25AFB-11R3
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 11.3 OHM