AHA25AFB-0R1
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA25AFB-0R1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1
Duomenų lapai: AHA25AFB-0R1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
AHA25AFB-0R1 specifikacijos
Dalies numeris AHA25AFB-0R1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32533 pcs Duomenų lapas AHA25AFB-0R1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) Serija AHA
Atsparumas 100 mOhms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.587" (14.90mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA25AFB-0R12
AHA25AFB-0R12
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.12 OHM
Sandelyje: 41086 pcs
parsisiųsti: AHA25AFB-0R12.pdf
RFQ
AHA227M50G24B-F
AHA227M50G24B-F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Sandelyje: 160237 pcs
parsisiųsti: AHA227M50G24B-F.pdf
RFQ
AHA25AFB-0R11
AHA25AFB-0R11
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.11 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-0R11.pdf
AHA227M35F24T-F
AHA227M35F24T-F
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
parsisiųsti: AHA227M35F24T-F.pdf
AHA25AFB-0R16
AHA25AFB-0R16
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.16 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-0R16.pdf
AHA227M35G24B-F
AHA227M35G24B-F
parsisiųsti: AHA227M35G24B-F.pdf
AHA227M35G24T-F
AHA227M35G24T-F
parsisiųsti: AHA227M35G24T-F.pdf
AHA25AFB-0R15
AHA25AFB-0R15
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.15 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-0R15.pdf
AHA25AFB-0R13
AHA25AFB-0R13
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.13 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-0R13.pdf
AHA25AFB-0R14
AHA25AFB-0R14
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.14 OHM
parsisiųsti: AHA25AFB-0R14.pdf
AHA227M35F24B-F
AHA227M35F24B-F