AHA10BJB-3R6
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10BJB-3R6
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASIS MOUNT 3.6 OHM 5%
Duomenų lapai: AHA10BJB-3R6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
AHA10BJB-3R6 specifikacijos
Dalies numeris AHA10BJB-3R6 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASIS MOUNT 3.6 OHM 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7819 pcs Duomenų lapas AHA10BJB-3R6.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serija AHA
Atsparumas 3.6 Ohms Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius M4 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.795" (45.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.6 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor