AHA10BJB-270R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10BJB-270R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASIS MOUNT 270 OHM 5%
Duomenų lapai: AHA10BJB-270R.pdf
  • Pranešimas
AHA10BJB-270R specifikacijos
Dalies numeris AHA10BJB-270R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASIS MOUNT 270 OHM 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8293 pcs Duomenų lapas AHA10BJB-270R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serija AHA
Atsparumas 270 Ohms Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius M4 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.795" (45.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 270 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor