AHA10BFB-91R
YageoYageo
AHA10BFB-91R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10BFB-91R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 91 OHM 1% 100W
Duomenų lapai: AHA10BFB-91R.pdf
  • Pranešimas
AHA10BFB-91R specifikacijos
Dalies numeris AHA10BFB-91R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 91 OHM 1% 100W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7746 pcs Duomenų lapas AHA10BFB-91R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serija AHA
Atsparumas 91 Ohms Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Švino stilius M4 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.795" (45.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91 Ohms ±1% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor