AHA10AFB-3R9
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10AFB-3R9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASIS MOUNT 3.9 OHM 1%
Duomenų lapai: AHA10AFB-3R9.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
720 pcs
  • Pranešimas
AHA10AFB-3R9 specifikacijos
Dalies numeris AHA10AFB-3R9 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASIS MOUNT 3.9 OHM 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87013 pcs Duomenų lapas AHA10AFB-3R9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) Serija AHA
Atsparumas 3.9 Ohms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.429" (10.90mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.9 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA10AFB-5R6
AHA10AFB-5R6
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 5.6 OHM1%
Sandelyje: 68738 pcs
parsisiųsti: AHA10AFB-5R6.pdf
RFQ
AHA10AFB-6R8
AHA10AFB-6R8
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 6.8 OHM 1%
Sandelyje: 75124 pcs
parsisiųsti: AHA10AFB-6R8.pdf
RFQ
AHA10AFB-3R
AHA10AFB-3R
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 3.0 OHM 1%