AHA10AFB-25R
YageoYageo
AHA10AFB-25R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10AFB-25R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 25 OHM 1% 10W
Duomenų lapai: AHA10AFB-25R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AHA10AFB-25R specifikacijos
Dalies numeris AHA10AFB-25R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 25 OHM 1% 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63720 pcs Duomenų lapas AHA10AFB-25R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) Serija AHA
Atsparumas 25 Ohms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1004 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.429" (10.90mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 25 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound