AHA10AFB-1R
YageoYageo
AHA10AFB-1R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10AFB-1R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1 OHM 1% 10W
Duomenų lapai: AHA10AFB-1R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AHA10AFB-1R specifikacijos
Dalies numeris AHA10AFB-1R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 1 OHM 1% 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53299 pcs Duomenų lapas AHA10AFB-1R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1 Ohms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai YAG1007 Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.429" (10.90mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA10AFB-1R5
AHA10AFB-1R5
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.5 OHM1%
Sandelyje: 81879 pcs
parsisiųsti: AHA10AFB-1R5.pdf
RFQ
AHA10AFB-1R6
AHA10AFB-1R6
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.6 OHM1%
Sandelyje: 71265 pcs
parsisiųsti: AHA10AFB-1R6.pdf
RFQ
AHA10AFB-1R3
AHA10AFB-1R3
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.3 OHM 1%
parsisiųsti: AHA10AFB-1R3.pdf
AHA10AFB-1R1
AHA10AFB-1R1
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.1 OHM 1%
parsisiųsti: AHA10AFB-1R1.pdf
AHA10AFB-1R8
AHA10AFB-1R8
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.8 OHM 1%