AF2010JK-07820RL
YageoYageo
AF2010JK-07820RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF2010JK-07820RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 820 OHM 5% 3/4W 2010
Duomenų lapai: AF2010JK-07820RL.pdf
  • Pranešimas
AF2010JK-07820RL specifikacijos
Dalies numeris AF2010JK-07820RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 820 OHM 5% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 739279 pcs Duomenų lapas AF2010JK-07820RL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija AF Atsparumas 820 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film