AF164-FR-07510RL
YageoYageo
AF164-FR-07510RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF164-FR-07510RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 510 OHM 1206
Duomenų lapai: AF164-FR-07510RL.pdf
  • Pranešimas
AF164-FR-07510RL specifikacijos
Dalies numeris AF164-FR-07510RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 510 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1090538 pcs Duomenų lapas AF164-FR-07510RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija AF164 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 510
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 510 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals