AF162-JR-0730RL
YageoYageo
AF162-JR-0730RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF162-JR-0730RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 30 OHM 0606
Duomenų lapai: AF162-JR-0730RL.pdf
  • Pranešimas
AF162-JR-0730RL specifikacijos
Dalies numeris AF162-JR-0730RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 30 OHM 0606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1495824 pcs Duomenų lapas AF162-JR-0730RL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0606 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija AF162 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 30
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0606, Convex Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) Išsamus aprašymas 30 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex