AF124-JR-0730RL
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF124-JR-0730RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0804
Duomenų lapai: AF124-JR-0730RL.pdf
  • Pranešimas
AF124-JR-0730RL specifikacijos
Dalies numeris AF124-JR-0730RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2890781 pcs Duomenų lapas AF124-JR-0730RL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0804 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija AF124 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 30
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0804, Convex, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Išsamus aprašymas 30 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals