AF122-FR-07510RL
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF122-FR-07510RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0404
Duomenų lapai: AF122-FR-07510RL.pdf
  • Pranešimas
AF122-FR-07510RL specifikacijos
Dalies numeris AF122-FR-07510RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0404 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1214130 pcs Duomenų lapas AF122-FR-07510RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0404 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serija AF122 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 510
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0404 (1010 Metric), Convex Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) Išsamus aprašymas 510 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex