AF1210FR-07102RL
YageoYageo
AF1210FR-07102RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF1210FR-07102RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 102 OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: AF1210FR-07102RL.pdf
  • Pranešimas
AF1210FR-07102RL specifikacijos
Dalies numeris AF1210FR-07102RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 102 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1663243 pcs Duomenų lapas AF1210FR-07102RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija AF Atsparumas 102 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 102 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film