AF1206FR-0722RL
YageoYageo
AF1206FR-0722RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF1206FR-0722RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: AF1206FR-0722RL.pdf
  • Pranešimas
AF1206FR-0722RL specifikacijos
Dalies numeris AF1206FR-0722RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3632446 pcs Duomenų lapas AF1206FR-0722RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija AF Atsparumas 22 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 22 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film