AF0805FR-079M09L
YageoYageo
AF0805FR-079M09L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF0805FR-079M09L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 9.09M OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: AF0805FR-079M09L.pdf
  • Pranešimas
AF0805FR-079M09L specifikacijos
Dalies numeris AF0805FR-079M09L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 9.09M OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3181806 pcs Duomenų lapas AF0805FR-079M09L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija AF Atsparumas 9.09 MOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.09 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film