AF0603JR-0730RL
YageoYageo
AF0603JR-0730RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF0603JR-0730RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 30 OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: AF0603JR-0730RL.pdf
  • Pranešimas
AF0603JR-0730RL specifikacijos
Dalies numeris AF0603JR-0730RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 30 OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6680810 pcs Duomenų lapas AF0603JR-0730RL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AF Atsparumas 30 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film