AF0603JR-0712ML
YageoYageo
AF0603JR-0712ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF0603JR-0712ML
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 12M OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: AF0603JR-0712ML.pdf
  • Pranešimas
AF0603JR-0712ML specifikacijos
Dalies numeris AF0603JR-0712ML Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 12M OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4614458 pcs Duomenų lapas AF0603JR-0712ML.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AF Atsparumas 12 MOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 12 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film