AF0201JR-0722KL
YageoYageo
AF0201JR-0722KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF0201JR-0722KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 22K OHM 5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: AF0201JR-0722KL.pdf
  • Pranešimas
AF0201JR-0722KL specifikacijos
Dalies numeris AF0201JR-0722KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 22K OHM 5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5438436 pcs Duomenų lapas AF0201JR-0722KL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.05W, 1/20W
Įtampa - suskirstymas 0201 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija AF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas AF0201JR-0722KL Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 22k Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 22K OHM 5% 1/20W 0201 Dengimas, būsto tipas Thick Film