AF0201FR-072K37L
YageoYageo
AF0201FR-072K37L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AF0201FR-072K37L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.37K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: AF0201FR-072K37L.pdf
  • Pranešimas
AF0201FR-072K37L specifikacijos
Dalies numeris AF0201FR-072K37L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 2.37K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3852414 pcs Duomenų lapas AF0201FR-072K37L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija AF Atsparumas 2.37 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.37 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film