AC2512JK-0782KL
YageoYageo
AC2512JK-0782KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC2512JK-0782KL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 82K OHM 5% 1W 2512
Duomenų lapai: AC2512JK-0782KL.pdf
  • Pranešimas
AC2512JK-0782KL specifikacijos
Dalies numeris AC2512JK-0782KL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 82K OHM 5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 915510 pcs Duomenų lapas AC2512JK-0782KL.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serija AC Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film