AC2010FK-07340RL
YageoYageo
AC2010FK-07340RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AC2010FK-07340RL
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 340 OHM 1% 3/4W 2010
Duomenų lapai: AC2010FK-07340RL.pdf
  • Pranešimas
AC2010FK-07340RL specifikacijos
Dalies numeris AC2010FK-07340RL Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 340 OHM 1% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1536445 pcs Duomenų lapas AC2010FK-07340RL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija AC Atsparumas 340 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 340 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film